Ad: Erdinç YÜKSEL
Doğum: 23.01.1990
E-Posta [email protected]
13,771HayranlarBeğen
10,505TakipçilerTakip et
12,400TakipçilerTakip et

Kimim ben?

Herkese merhaba! Ben Erdinç. 1990 Ankara doğumluyum. 2010 yılından bu yana Ulutin Kuara ismini hem sosyal mecralarda hem de internet sitemde kullanmaktayım. Eğitim hayatımı Ankara’da tamamladıktan sonra 2009 yılında Askerlik hizmetimi yapmak için İstanbul’a gittim. Askerliği tamamlayıp, çalışma hayatıma burada devam ettim.

Forumlarla tanıştığım internet hayatıma, uzun bir süre Kültür Deryası adı altında kendi formumuzu yöneterek devam ettim. Forum kültürü ölmeye başladığı, web sitesi girişimlerimizde böylece başlamış oldu. Bu sayede bir çok CMS sistemde uzmanlık kazandıktan sonra, hiç tartışmasız webin  %34’ünü oluşturan WordPress tercih ettiğim alt yapı oldu.

Web siteleriyle paralel olarak dijital pazarlama, sosyal medya, tasarım & programlama gibi bir çok farklı alanda kendimi geliştirdim. Hali hazırda bu konulardaki eğitimleri, etkinlikleri ve toplantıları takip ederek kendimi güncel tutuyorum.

Freelance ve tam zamanlı farklı geliştirici ve yayıncı firmaların 20’den fazla oyununda ve bir çok dijital projede görev aldım.  2013 yılında oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair içerik üreten Başlat Tuşu‘nu kurdum.

2019 yılının başında Dokthor Agency‘i kurduk. Ajansın kurucu ortaklarından biriyim. Ajans dahilinde 360° dijital pazarlama hizmeti veriyoruz.

Felsefe ve psikoloji üzerine sohbet etmeyi ve bu konularda yazılan kitapları okumayı, Video oyunlarını, çizgi romanları ve art house filmleri seviyorum.

Adobe Photoshop
Adobe Fireworks
Adobe Illustrator
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
SEO
Social Media
Digital Marketing
Wordpress
PHP